Isotra žaluzie

Předokenní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u řady Zetta zajišťuje vynikající zatemnění a poskytuje vysoký termoregulační efekt.

Předokenní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu venkovních žaluzií – SAMONOSNOU ŽALUZII S NÁBALEM MIMO KANÁL. Tato naše nová technologie, vhodná pro všechny typy venkovních žaluzií, je určena zejména pro montáž do menších stavebních otvorů.

Samonosná žaluzie s nábalem mimo kanál má vodorovně uložené stínicí lamely s vedením pomocí vodících lišt. Spouštění, vytahování a naklápění lamel se ovládá motorem. Ovládání může být na levé, pravé straně nebo na libovolném místě v žaluzii. Žaluzii nabízíme jen v provedení se samonosnými vodícími lištami.

Využitím excentrického umístění nábalu žaluzie ve schránce ušetříte 40 mm výšky schránky vůči standardnímu provedení, což přináší řešení v případě nedostatku místa pro nábal.

Maximální výška žaluzie, kterou pojme schránka o velikosti 210 mm.

Typ žaluzie Cetta 65, Cetta 80, Setta 65, Setta 90, Zetta 70, Zetta 90

 

Ostatní reference

01. září 2013 - Isotra žaluzie
01. září 2013 - Isotra žaluzie
01. září 2013 - Isotra žaluzie
strana:   1 2 3

Kontakt:

775 565 122

777 314 266-7

Naše vzorkovna:

Kutná Hora

Napište nám

Elektronická evidence tržeb

Pro více informací     VSTUPTE

 

 

 

 

 

Sponzorujeme:

 
 
 
 
 
 
 
odkaz na zde